;

Radio FM AM SW1-6

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Radio portative Modeli: KTF-1642, stil teper i vecante, Vjen me drite diellore dhe elektrik dore te integruar gjithashtu dhe nje antene terheqese per marrjen me te mire te radios. Mund t’a merrni me vete kudo, ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Me altoparlant teper cilesor qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF, AM, FM, MP3, SD,USB dhe AUX.
Sasia
Raporto

Kodi: #88958

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Radio portative Modeli: KTF-1642, stil teper i vecante, Vjen me drite diellore dhe elektrik dore te integruar gjithashtu dhe nje antene terheqese per marrjen me te mire te radios. Mund t’a merrni me vete kudo, ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Me altoparlant teper cilesor qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF, AM, FM, MP3, SD,USB dhe AUX.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.