;

Radio FM AM SW1-6

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Radio portative Modeli: KTF-1646, stil retro teper i vecante, Vjen me nje antene terheqese per marrjen me te mire te radios. Mund t’a merrni me vete kudo, ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Me altoparlant qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF dhe USB
Sasia
Raporto

Kodi: #88957

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Radio portative Modeli: KTF-1646, stil retro teper i vecante, Vjen me nje antene terheqese per marrjen me te mire te radios. Mund t’a merrni me vete kudo, ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Me altoparlant qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF dhe USB

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.