;

Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Maus me Wireless Modeli: FG20, Me dizajn ergonomik, ne ngjyre te zeze, Rreze veprimi: 10-15 metra Frekuence: 2.4G Hz Sensor optik: 2000 DPI Funksionon me 2 bateri alkaline te tipit AAA Vjen me 4 butona, Permasat: 113 x 57 x 26 mm, I pershtatshem per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Sasia
Raporto

Kodi: #88954

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Maus me Wireless Modeli: FG20, Me dizajn ergonomik, ne ngjyre te zeze, Rreze veprimi: 10-15 metra Frekuence: 2.4G Hz Sensor optik: 2000 DPI Funksionon me 2 bateri alkaline te tipit AAA Vjen me 4 butona, Permasat: 113 x 57 x 26 mm, I pershtatshem per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.