;

Power Bank Moxom

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Power bank Moxom Modeli: MX-PB41, Bateri portative qe ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin, kufjet dhe çdo pajisje tjeter portative. Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte, vjen me kapacitet te larte 10000mAh. Vjen me nje dizajn te vecante ne ngjyre roze me dy porta hyrese dhe 2 porta dalese te tipit USB Micro USB de 5V/2.4A - USB-C de 5V/2.4A.Me ekran LED ku tregohet niveli i baterise per secilen porte. Permasat: 9.1 x 2 x 20.4cm Pesha: 260g Perfekt per tu marr me vete edhe gjate udhetimeve tuaja!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Power bank Moxom Modeli: MX-PB41, Bateri portative qe ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin, kufjet dhe çdo pajisje tjeter portative. Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte, vjen me kapacitet te larte 10000mAh. Vjen me nje dizajn te vecante ne ngjyre roze me dy porta hyrese dhe 2 porta dalese te tipit USB Micro USB de 5V/2.4A - USB-C de 5V/2.4A.Me ekran LED ku tregohet niveli i baterise per secilen porte. Permasat: 9.1 x 2 x 20.4cm Pesha: 260g Perfekt per tu marr me vete edhe gjate udhetimeve tuaja!

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.