;

Koke Dushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Koke dushi me filter i cili ndalon toksinat e metaleve te renda nga uji, vjen me nje dizajn teper unik perfekte per nxjerrjen e ujit me presion te larte, dizajn i cili mundeson gjithashtu pastrimin e tij teper lehtesisht nga kriperat etj, Material ABS me cilesi te larte dhe panel çelik inoxi, teper i qendrueshem, kursen ujin. Vjen me nje helike ne ngjyre gurkali e cila rrotullohet nderkohe qe kalon uji, me rrotullim 360 grade dhe me nje buton i cili stopon kalimin e ujit. Lidhet me cdo zorre standarte dushi shume thjesht I duhuri per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Koke dushi me filter i cili ndalon toksinat e metaleve te renda nga uji, vjen me nje dizajn teper unik perfekte per nxjerrjen e ujit me presion te larte, dizajn i cili mundeson gjithashtu pastrimin e tij teper lehtesisht nga kriperat etj, Material ABS me cilesi te larte dhe panel çelik inoxi, teper i qendrueshem, kursen ujin. Vjen me nje helike ne ngjyre gurkali e cila rrotullohet nderkohe qe kalon uji, me rrotullim 360 grade dhe me nje buton i cili stopon kalimin e ujit. Lidhet me cdo zorre standarte dushi shume thjesht I duhuri per cdo shtepi!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.