;

Vater Gatimi Sokany

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Vater gatimi Sokany Modeli: SK-224, Ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike. Pajisur me 2 pllaka gatimi te medha. Me 5 nivele te ndryshme te temperatures per ta kontrolluar sipas deshires. Me termostat te rregullueshem. Fuqia: 1200W Tensioni: 220V- 50Hz Permasat: 51 x 32 x 9CM
Sasia
Raporto

Kodi: #88766

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Kontakt

Shperndaje

Vater gatimi Sokany Modeli: SK-224, Ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike. Pajisur me 2 pllaka gatimi te medha. Me 5 nivele te ndryshme te temperatures per ta kontrolluar sipas deshires. Me termostat te rregullueshem. Fuqia: 1200W Tensioni: 220V- 50Hz Permasat: 51 x 32 x 9CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.