;

Mikser Dore Boma

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mikser dore Boma Modeli: BM-133, teper i thjesht dhe praktik ne perdorim, kompakt dhe por shume i fuqishem per te miksuar te gjithe perberesit. Mund te perzieje edhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te lengshme te njetrajtshme pa kokrriza. Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Fuqia: 260 W Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!
Sasia
Raporto

Kodi: #88762

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser dore Boma Modeli: BM-133, teper i thjesht dhe praktik ne perdorim, kompakt dhe por shume i fuqishem per te miksuar te gjithe perberesit. Mund te perzieje edhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te lengshme te njetrajtshme pa kokrriza. Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Fuqia: 260 W Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.