;

Rrjete Per Makine

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Rjete per dyert e makines, vijne ne ngjyre te zeze dy cope, universale me cdo model makine dhe teper i lehte per tu vendosur, Perfekte per te moslejuar insektet te hyjne dhe gjithashtu krijon hije nga rrezet e forta te diellit. Permasat: 57 x 45CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rjete per dyert e makines, vijne ne ngjyre te zeze dy cope, universale me cdo model makine dhe teper i lehte per tu vendosur, Perfekte per te moslejuar insektet te hyjne dhe gjithashtu krijon hije nga rrezet e forta te diellit. Permasat: 57 x 45CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.