;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth; Modeli: PK-16, Boks portativ 8 inch me telekomande dhe drita, ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj; Lidhet me bluetooth, USB/TF/AUX/BT/FM ; Ka nje rreze prej rreth 10 metrash. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 5V e rikarikueshme e cila zgjat per rreth 5 ore; Perfshin nje kabllo USB dhe mikrofon dhe telekomande; Me permasa 24,5 x 19,2 x 37,5 cm Fuqia: 15 W Pesha: 2,47 KG
Sasia
Raporto

Kodi: #86655

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth; Modeli: PK-16, Boks portativ 8 inch me telekomande dhe drita, ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj; Lidhet me bluetooth, USB/TF/AUX/BT/FM ; Ka nje rreze prej rreth 10 metrash. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 5V e rikarikueshme e cila zgjat per rreth 5 ore; Perfshin nje kabllo USB dhe mikrofon dhe telekomande; Me permasa 24,5 x 19,2 x 37,5 cm Fuqia: 15 W Pesha: 2,47 KG

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.