;

Termus Per Ushqime

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Termus praktik per ushqime, perfekt per tu marr me vete kudo ne organizimet tuaja si: plazh, kamping, piknik apo kudo tjeter,mban te ftohta ushqimet dhe pijet tuaja per rreth 12 ore, Kapaciteti: 32L, I pajisur me doreze ergonomike per lehtesi transporti dhe kapak me mbyllje hermetike, perbehet prej materiali poliuretani cilesor. Vjen ne ngjyre blu dhe gurkali te erret. Permasat: Pjesa e tavanit 47 cm x 27 cm Pjesa e bazes 45 cm x 25 cm. Qe ta keni gjithmone me vete ne udhetimet tuaja!
Sasia
Raporto

Kodi: #86638

Kategori:Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Kontakt

Shperndaje

Termus praktik per ushqime, perfekt per tu marr me vete kudo ne organizimet tuaja si: plazh, kamping, piknik apo kudo tjeter,mban te ftohta ushqimet dhe pijet tuaja per rreth 12 ore, Kapaciteti: 32L, I pajisur me doreze ergonomike per lehtesi transporti dhe kapak me mbyllje hermetike, perbehet prej materiali poliuretani cilesor. Vjen ne ngjyre blu dhe gurkali te erret. Permasat: Pjesa e tavanit 47 cm x 27 cm Pjesa e bazes 45 cm x 25 cm. Qe ta keni gjithmone me vete ne udhetimet tuaja!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.