;

Freskuese Dore Me USB

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Freskuese dore, perfekte per tu marr kudo me vete fale dizajnit teper praktik, karikohet me fishe USB per rreth 4 ore, Teper praktike per ditet e nxehta te veres. Koha e perdorimit: 8 ore Dizanj modern dhe elegant. Fuqia: 2000W Permasat: 17.3 x 5 x 3.5CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Freskuese dore, perfekte per tu marr kudo me vete fale dizajnit teper praktik, karikohet me fishe USB per rreth 4 ore, Teper praktike per ditet e nxehta te veres. Koha e perdorimit: 8 ore Dizanj modern dhe elegant. Fuqia: 2000W Permasat: 17.3 x 5 x 3.5CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.