;

Set Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set filxhane kafeje 6 cope me dizajn teper elegant dhe te vecante, material prej porcelani te nje cilesie te larte me pjata rrethore. Qe te keni hijeshi ne qerasjet tuaja dhe ta shijoni kafen ashtu sic duhet!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set filxhane kafeje 6 cope me dizajn teper elegant dhe te vecante, material prej porcelani te nje cilesie te larte me pjata rrethore. Qe te keni hijeshi ne qerasjet tuaja dhe ta shijoni kafen ashtu sic duhet!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.