;

Ngrohes Elektrik Renova 30cm

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohese portative Renova me telekomande, teper praktik. Per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj ne shtepi apo pune. Me nje dizajn praktik qe mund t'a transportoni lehtesisht kudo. I pershtatshem per t'u vendosur në sallon, dhomë gjumi, banjo, etj. Sipërfaqja e aplikueshme: 21-30 mt2. Tre nivele kontrolli me prekje, një nivel ajri natyral. Material rezistent ndaj flakës, dhe mbrojtje nga mbinxehja. Permasat: 17 x 19.5 x 30c. Me fuqi 1100W.
Sasia
Raporto

Kodi: #79616

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohese portative Renova me telekomande, teper praktik. Per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj ne shtepi apo pune. Me nje dizajn praktik qe mund t'a transportoni lehtesisht kudo. I pershtatshem per t'u vendosur në sallon, dhomë gjumi, banjo, etj. Sipërfaqja e aplikueshme: 21-30 mt2. Tre nivele kontrolli me prekje, një nivel ajri natyral. Material rezistent ndaj flakës, dhe mbrojtje nga mbinxehja. Permasat: 17 x 19.5 x 30c. Me fuqi 1100W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.