;

Mbajtese Magnetike Universale

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • XO C66 është një grup mbajtësesh magnetike universale me 3 copë për t'u ngjitur në dollap, mur, t'a vendosni ne makine si mbajtese telefoni ose në çdo vend tjetër. Dimensionet e tij të vogla do të përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo hapësirë. Dimensionet: 4.8 x 2.7 x 1cm dhe 3.4 x 2 x 1cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

XO C66 është një grup mbajtësesh magnetike universale me 3 copë për t'u ngjitur në dollap, mur, t'a vendosni ne makine si mbajtese telefoni ose në çdo vend tjetër. Dimensionet e tij të vogla do të përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo hapësirë. Dimensionet: 4.8 x 2.7 x 1cm dhe 3.4 x 2 x 1cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.