;

Karikues Me Wireless Per Smartwatch

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • XO CX003 është një karikues i projektuar posaçërisht për seritë Apple Watch 2/3/4/5/6. Lidheni karikuesin me orën dhe shijoni një bateri të ngarkuar. Fuqia: 2.5W. Dimensionet: 7.7 x 3.7 x 2.3cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

XO CX003 është një karikues i projektuar posaçërisht për seritë Apple Watch 2/3/4/5/6. Lidheni karikuesin me orën dhe shijoni një bateri të ngarkuar. Fuqia: 2.5W. Dimensionet: 7.7 x 3.7 x 2.3cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.