;

Boks me Bluetooth Moxom MX SK11

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK11. Me permasa te vogla duke e bere kete boks zgjidhjen ideale per t'a marre me vete kudo. Transmeton tingull te qartë dhe dinamik. Suporton shumicen e pajisjeve me bluetooth 5.0, Aux, kartës TF dhe USB. Pamje e thjeshte dhe minimaliste per cdo cdo ambient. Dizjan kompakt i cili fsheh nje bass te fuqishem. Butona kontrolli praktike per muziken dhe volumin. Diapazoni i transmetimit mund të jetë deri në 10-15 metra. Bateria: 1200 mAh dhe mundeson degjim deri ne 8 ore. Koha karikimit 2 deri ne 3 ore. Fuqia e boxit: 5 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #79538

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK11. Me permasa te vogla duke e bere kete boks zgjidhjen ideale per t'a marre me vete kudo. Transmeton tingull te qartë dhe dinamik. Suporton shumicen e pajisjeve me bluetooth 5.0, Aux, kartës TF dhe USB. Pamje e thjeshte dhe minimaliste per cdo cdo ambient. Dizjan kompakt i cili fsheh nje bass te fuqishem. Butona kontrolli praktike per muziken dhe volumin. Diapazoni i transmetimit mund të jetë deri në 10-15 metra. Bateria: 1200 mAh dhe mundeson degjim deri ne 8 ore. Koha karikimit 2 deri ne 3 ore. Fuqia e boxit: 5 W.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.