;

Mikrofon me Bluetooth Moxom MX SK21

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mikrofon Dore me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK21. Butona rregullimi profesional, bass, volumi etj. Keto funksione mund te rregullohen nga mikrofoni. Mikrofon pa kabllo, nuk ka nevoje per lidhje shtese per te punuar ne menyre te pavarur. Mbahet lehetesisht ne dore, krjuar me nje dizajn elegant dhe komfort per doren tuaj. Lidhje 5.0 Bluetooth e qendrueshme. Cilesi e shkelqyeshme e tingullit, kenaquni nen tingujt e ndryshem muzikor. Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje. Bateri 1200 mAh, mund te karikohet deri ne 3 ore dhe mundeson kendim deri ne 8 ore. Lidhje kompakte me telefonat inteligjent iOS dhe android, tableta, iPad, PC etj. Shume funksional, mund te perdoret si karaoke, audio makine, regjistrim muzikor, intervista etj. Mbrojte e shkelqyer dhe super bass per nje pervoje degjimi me cilesi te larte. Surprizoni familjaret dhe miqte tuaj ne festat tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #79537

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mikrofon Dore me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK21. Butona rregullimi profesional, bass, volumi etj. Keto funksione mund te rregullohen nga mikrofoni. Mikrofon pa kabllo, nuk ka nevoje per lidhje shtese per te punuar ne menyre te pavarur. Mbahet lehetesisht ne dore, krjuar me nje dizajn elegant dhe komfort per doren tuaj. Lidhje 5.0 Bluetooth e qendrueshme. Cilesi e shkelqyeshme e tingullit, kenaquni nen tingujt e ndryshem muzikor. Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje. Bateri 1200 mAh, mund te karikohet deri ne 3 ore dhe mundeson kendim deri ne 8 ore. Lidhje kompakte me telefonat inteligjent iOS dhe android, tableta, iPad, PC etj. Shume funksional, mund te perdoret si karaoke, audio makine, regjistrim muzikor, intervista etj. Mbrojte e shkelqyer dhe super bass per nje pervoje degjimi me cilesi te larte. Surprizoni familjaret dhe miqte tuaj ne festat tuaja.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.