;

Mikrofon me Bluetooth Moxom MX SK29

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mikrofon Dore me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK29. Butona rregullimi profesional, bassi, volumi etj. Keto funksione mund te rregullohen nga mikrofoni. Mikrofon i cili mund funksionon ne 3 menyra: me wireless, Aux ose TF. Mbahet lehetesisht ne dore, krjuar me nje dizajn elegant dhe komfort per doren tuaj. Koka e mikrofonit ka kellef sfungjeri, kjo mundeson theksimin e zerit tuaj. Lidhje 5.0 Bluetooth e qendrueshme. Cilesi e shkelqyeshme e tingullit, kenaquni nen tingujt e ndryshem muzikor. Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje. Bateri qe zgjat shume. Lidhje kompakte me telefonat inteligjent iOS dhe android, tableta, iPad, PC etj. Shume funksional, mund te perdoret si karaoke, audio makine, regjistrim muzikor, intervista etj. Mbrojte e shkelqyer dhe super bass per nje pervoje degjimi me cilesi te larte. Surprizoni familjaret dhe miqte tuaj ne festat tuaja. Me drite shumengjyreshe LED per ti dhene festes me shume gjalleri.
Sasia
Raporto

Kodi: #79536

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mikrofon Dore me Bluetooth Moxom, modeli: MX-SK29. Butona rregullimi profesional, bassi, volumi etj. Keto funksione mund te rregullohen nga mikrofoni. Mikrofon i cili mund funksionon ne 3 menyra: me wireless, Aux ose TF. Mbahet lehetesisht ne dore, krjuar me nje dizajn elegant dhe komfort per doren tuaj. Koka e mikrofonit ka kellef sfungjeri, kjo mundeson theksimin e zerit tuaj. Lidhje 5.0 Bluetooth e qendrueshme. Cilesi e shkelqyeshme e tingullit, kenaquni nen tingujt e ndryshem muzikor. Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje. Bateri qe zgjat shume. Lidhje kompakte me telefonat inteligjent iOS dhe android, tableta, iPad, PC etj. Shume funksional, mund te perdoret si karaoke, audio makine, regjistrim muzikor, intervista etj. Mbrojte e shkelqyer dhe super bass per nje pervoje degjimi me cilesi te larte. Surprizoni familjaret dhe miqte tuaj ne festat tuaja. Me drite shumengjyreshe LED per ti dhene festes me shume gjalleri.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.