;

Grill elektrike

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grill Elektrike e markes gjermane Premier, modeli: PR-37222. Ideale per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera pa elemente toksik, duke i ruajtur keshtu te gjitha vlerat ushqyese. Material metalik me 5 nivele nxehtesie. Siperfaqja e pjekjes e madhe me material jo-ngjitese. Rezistence ndaj ndryshkjes. Tabaka per mbledhjen e vajit. Me doreza mbajtese rezistente ndaj nxehtesise per perdorim me te thjeshte. Fuqia 2200W. Energjia elektrike 220V~50Hz.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grill Elektrike e markes gjermane Premier, modeli: PR-37222. Ideale per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera pa elemente toksik, duke i ruajtur keshtu te gjitha vlerat ushqyese. Material metalik me 5 nivele nxehtesie. Siperfaqja e pjekjes e madhe me material jo-ngjitese. Rezistence ndaj ndryshkjes. Tabaka per mbledhjen e vajit. Me doreza mbajtese rezistente ndaj nxehtesise per perdorim me te thjeshte. Fuqia 2200W. Energjia elektrike 220V~50Hz.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.