;

Shtrydhese Agrumesh Sokany

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Agrumesh Sokany, modeli: JE-601D. Pajisja qe s'duhet te mungoje ne asnje shtepi. Perfitoni lengje te fresketa, shume shpejt dhe thjeshte. Me kupe transparente. Dy kone shtrydhjeje. Materiali i kavanozit dhe kupes: plastike. Rrotullim me dy drejtime. Kapaciteti: 700ml. Fuqia: 40W. Dimensionet: 20 x 20 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #79529

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Agrumesh Sokany, modeli: JE-601D. Pajisja qe s'duhet te mungoje ne asnje shtepi. Perfitoni lengje te fresketa, shume shpejt dhe thjeshte. Me kupe transparente. Dy kone shtrydhjeje. Materiali i kavanozit dhe kupes: plastike. Rrotullim me dy drejtime. Kapaciteti: 700ml. Fuqia: 40W. Dimensionet: 20 x 20 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.