;

Kuzhine Loder

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Kuzhine loder per te vegjlit qe kane pasion gatimin, lodër e mrekullueshme dhe realiste, me 68 aksesore te ndryshem. Ka 1 vater gatimi, lavaman me rubinet, vende për ruajtjen e enëve të kuzhinës dhe përfshin enë kuzhine te ndryshme si dhe ushqime teper reale e shume aksesore te tjere. Inkurajon lojën me role, e cila i ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësi sociale duke imituar të rriturit dhe duke shpikur role. Femijet tuaj do argetohen pa fund duke luajtur. Bërë nga plastika e klasës A. Permasat: 38 x 15.5 x 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #79453

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Kuzhine loder per te vegjlit qe kane pasion gatimin, lodër e mrekullueshme dhe realiste, me 68 aksesore te ndryshem. Ka 1 vater gatimi, lavaman me rubinet, vende për ruajtjen e enëve të kuzhinës dhe përfshin enë kuzhine te ndryshme si dhe ushqime teper reale e shume aksesore te tjere. Inkurajon lojën me role, e cila i ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësi sociale duke imituar të rriturit dhe duke shpikur role. Femijet tuaj do argetohen pa fund duke luajtur. Bërë nga plastika e klasës A. Permasat: 38 x 15.5 x 40 cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.