;

Tastiere Per Lojera

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per lojera KR-6300. Dizajn i vecante me drita LED qe t'a beni lojen sa me argetuese. Me 104 çelësa me një dizajn të lëmuar ergonomik, të qëndrueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji. Lidhet me kompjuterin me ane te fishes USB. Dimensionet: 44 x 13 x 3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #79363

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per lojera KR-6300. Dizajn i vecante me drita LED qe t'a beni lojen sa me argetuese. Me 104 çelësa me një dizajn të lëmuar ergonomik, të qëndrueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji. Lidhet me kompjuterin me ane te fishes USB. Dimensionet: 44 x 13 x 3 cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.