;

Boks me Bluetooth Super Bass LT 910

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks profesional "Super Bass" me 2 mikrofone, madhesia e boksit 10 inch, modeli: LT 910. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Mund te lidhet me FM, USB, TF, MIC, AUX ose dhe instrumente si kitare elektronike. Me telekomande dhe 2 mikrofona te perfshire, për t'a kthyer në karaoke çdo moment ne nje feste te mrekullueshme. Fuqia e altoparlantit i përgjigjet mirë zonave me një sipërfaqe prej 25m2. Fuqia 20W. Një fuqi që i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Kapaciteti i baterise 1800 mAh. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Dimensionet: 22 x 26.5 x 42cm. Me doreze mbajtese per t'a transportuar me lehte kudo qe deshironi. Altoparlanti karaoke Super Bass LT 910 është superior ndaj bokseve të tjerë, pasi jehona ka te integruar volumin Echo dhe Delay në vend të vetëm Echo si në altoparlantët e tjerë.
Sasia
Raporto

Kodi: #79149

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks profesional "Super Bass" me 2 mikrofone, madhesia e boksit 10 inch, modeli: LT 910. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Mund te lidhet me FM, USB, TF, MIC, AUX ose dhe instrumente si kitare elektronike. Me telekomande dhe 2 mikrofona te perfshire, për t'a kthyer në karaoke çdo moment ne nje feste te mrekullueshme. Fuqia e altoparlantit i përgjigjet mirë zonave me një sipërfaqe prej 25m2. Fuqia 20W. Një fuqi që i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Kapaciteti i baterise 1800 mAh. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Dimensionet: 22 x 26.5 x 42cm. Me doreze mbajtese per t'a transportuar me lehte kudo qe deshironi. Altoparlanti karaoke Super Bass LT 910 është superior ndaj bokseve të tjerë, pasi jehona ka te integruar volumin Echo dhe Delay në vend të vetëm Echo si në altoparlantët e tjerë.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.