;

Tharese Flokesh Pritech

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Tharese flokesh Pritech, modeli: TC3332. Nje tharese qe sjell rezultate shume shpejte me cilesi profesionale ne tharjen e flokeve tuaj. E cilesuar si me pak e zhurmshme ne krahasim se tharset e tjera te zakonshme. Ne pamjen e jashtme ka nje unaze e cila ju lejon ta vendosni ku te deshironi duke zene me pak hapesire. E pershtatshme per t'u perdorur ne sallone profesionale dhe ne shtepi. Pajisja ka 2 cilesime te shpejtesi dhe 2 te nxehtesise dhe me funksion ftohje per te stabilizuar procesin. Gjatesia e kordonit te energjise: 1.8 m. Me nje fuqi motori AC: 2200W me jetegjatesi te gjate. Tension: 220-240V 50/60HZ. Permasat: 30 x 6 x 22 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese flokesh Pritech, modeli: TC3332. Nje tharese qe sjell rezultate shume shpejte me cilesi profesionale ne tharjen e flokeve tuaj. E cilesuar si me pak e zhurmshme ne krahasim se tharset e tjera te zakonshme. Ne pamjen e jashtme ka nje unaze e cila ju lejon ta vendosni ku te deshironi duke zene me pak hapesire. E pershtatshme per t'u perdorur ne sallone profesionale dhe ne shtepi. Pajisja ka 2 cilesime te shpejtesi dhe 2 te nxehtesise dhe me funksion ftohje per te stabilizuar procesin. Gjatesia e kordonit te energjise: 1.8 m. Me nje fuqi motori AC: 2200W me jetegjatesi te gjate. Tension: 220-240V 50/60HZ. Permasat: 30 x 6 x 22 cm.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.