;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 5,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohese portative 360°, modeli: CR711, i pershtatshem dhe praktik. Per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj ne shtepi apo pune. Me nje dizajn praktik qe mund t'a transportoni lehtesisht kudo. Me 2 nivele te rregullueshme temperature. Me mbrojtje nga mbinxehja. Fuqia 1600 W. Me element ngrohje qeramike. Madhësia e paketimit: 28 x 28 x 60 cm,
Sasia
Raporto

Kodi: #78084

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohese portative 360°, modeli: CR711, i pershtatshem dhe praktik. Per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj ne shtepi apo pune. Me nje dizajn praktik qe mund t'a transportoni lehtesisht kudo. Me 2 nivele te rregullueshme temperature. Me mbrojtje nga mbinxehja. Fuqia 1600 W. Me element ngrohje qeramike. Madhësia e paketimit: 28 x 28 x 60 cm,

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.