;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 3,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes elektrik, QH-90X, i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj. I perbere prej metali. Fuqia e tij eshte 2000W. Funksionon me 3 rezistenca (tuba kuarci) dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj. E pajisur me sistem termostati që balancon temperaturën e ambientit, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Me nivele të ndryshme nxehtesie. Reflektor special i aliazhit që reflekton nxehtësinë duke u kondensuar. Rrota për lehtësinë e lëvizjes. Permasat: 53 x 19 x 34cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #77880

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes elektrik, QH-90X, i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj. I perbere prej metali. Fuqia e tij eshte 2000W. Funksionon me 3 rezistenca (tuba kuarci) dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj. E pajisur me sistem termostati që balancon temperaturën e ambientit, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Me nivele të ndryshme nxehtesie. Reflektor special i aliazhit që reflekton nxehtësinë duke u kondensuar. Rrota për lehtësinë e lëvizjes. Permasat: 53 x 19 x 34cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.