;

Ibrik Elektrik Boma

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Elektrik Boma, modeli: BM-0403. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2 liter, dizanj i bukur ne material inoxi. Mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite. Fuqia 1500 W. Dorezë ergonomike me prekje të ftohtë me një sistem kapjeje të rehatshme që shmang rrëshqitjen e dorës.
Sasia
Raporto

Kodi: #77517

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Elektrik Boma, modeli: BM-0403. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2 liter, dizanj i bukur ne material inoxi. Mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite. Fuqia 1500 W. Dorezë ergonomike me prekje të ftohtë me një sistem kapjeje të rehatshme që shmang rrëshqitjen e dorës.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.