;

Ibrik Elektrik Mylongs

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Elektrik Mylongs, modeli: MY - 6001. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 6 Liter, dizanj i bukur ne material inoxi. Mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite. Fuqia 1800 W. Pamja elegante është krijuar për njerëzit që e duan stilin retro. Dorezë ergonomike me prekje të ftohtë me një sistem kapjeje të rehatshme që shmang rrëshqitjen e dorës.
Sasia
Raporto

Kodi: #77513

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Elektrik Mylongs, modeli: MY - 6001. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 6 Liter, dizanj i bukur ne material inoxi. Mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite. Fuqia 1800 W. Pamja elegante është krijuar për njerëzit që e duan stilin retro. Dorezë ergonomike me prekje të ftohtë me një sistem kapjeje të rehatshme që shmang rrëshqitjen e dorës.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.