;

Mbulese Per Karrige

(0 Vleresime)

390 Lekë 690 Lekë (-43%)

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese per karrige me motive festive (1 cope). Transformon kuzhinen tuaj gjate festave se fundvitit me keto mbulesa karrigesh me dizajne kaq te vecanta sic tregohen dhe ne foto. Hiqen dhe vihen shume lehte, pershtaten me te gjitha karriget. Permasa: 50 x 60cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese per karrige me motive festive (1 cope). Transformon kuzhinen tuaj gjate festave se fundvitit me keto mbulesa karrigesh me dizajne kaq te vecanta sic tregohen dhe ne foto. Hiqen dhe vihen shume lehte, pershtaten me te gjitha karriget. Permasa: 50 x 60cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.