;

Drite LED me sensor

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe me sensor ne forme bufi, me ngjyre jeshile ose blu. Kjo llambe ka nje ndricim te ngrohte dhe te qete, qe e ben te pershtatshme per t'a vendosur ne dhomen e femijeve tuaj dhe jo vetem. Konsumon shume pak energji, perafersisht 1 W per 1 vit konsum. Permasa: 7 x 8cm. Kjo drite fiket ose ndizet automatikisht.
Sasia
Raporto

Kodi: #77118

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe me sensor ne forme bufi, me ngjyre jeshile ose blu. Kjo llambe ka nje ndricim te ngrohte dhe te qete, qe e ben te pershtatshme per t'a vendosur ne dhomen e femijeve tuaj dhe jo vetem. Konsumon shume pak energji, perafersisht 1 W per 1 vit konsum. Permasa: 7 x 8cm. Kjo drite fiket ose ndizet automatikisht.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.