;

Mbrojtese sytjenash

(0 Vleresime)

490 Lekë 590 Lekë (-17%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Cante per te lare te brendshmet ne lavatrice. Tashme nuk keni pse shqetesoheni me kur lani sytjenat ne lavatrice. Me kete kupe ato nuk do demtohen aspak. Material qe duron temperatura te larta. Nuk humbasin formen dhe nuk miksohen me veshje te tjera. Materiali: Rrjete + Poliester. Dimensionet: 29x19 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante per te lare te brendshmet ne lavatrice. Tashme nuk keni pse shqetesoheni me kur lani sytjenat ne lavatrice. Me kete kupe ato nuk do demtohen aspak. Material qe duron temperatura te larta. Nuk humbasin formen dhe nuk miksohen me veshje te tjera. Materiali: Rrjete + Poliester. Dimensionet: 29x19 cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.