;

Llambe LED

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Krijoni atmosfere te bukur dhe unike kudo qe deshironi me kete abazhur fantastik. Abazhuri ka formen e globit i pajisur me drita Led te cilat ndryshojne ngjyre dhe muzike. Dizajn teper elegant dhe praktik per t'a vendosur ne cdo ambient qe ju duhet. I perbere me nje material plastike te cilesise se larte dhe fishen per karikim, ky abazhur do ju shoqeroje per nje kohe te gjate. Mund t'a perdorni per disa ore ne vazhdimesi. Dimensionet: 15 x 20cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #76778

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Krijoni atmosfere te bukur dhe unike kudo qe deshironi me kete abazhur fantastik. Abazhuri ka formen e globit i pajisur me drita Led te cilat ndryshojne ngjyre dhe muzike. Dizajn teper elegant dhe praktik per t'a vendosur ne cdo ambient qe ju duhet. I perbere me nje material plastike te cilesise se larte dhe fishen per karikim, ky abazhur do ju shoqeroje per nje kohe te gjate. Mund t'a perdorni per disa ore ne vazhdimesi. Dimensionet: 15 x 20cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.