;

Llambe LED

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe LED me nje dizajn te vecante e cila mund te perdoret ne ambjente te ndryshme. Me portollambe te zakonshme. Shume praktike dhe e nevojshme per shtepite apo bizneset tuaja. Fuqia: 40W. Pervec ndricimit te forte dhe te qarte, kjo llambe gjithashtu kursen energjine 90% me shume se llambat normale, duke e bere keshtu nje llambe te vecante.
Sasia
Raporto

Kodi: #76767

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe LED me nje dizajn te vecante e cila mund te perdoret ne ambjente te ndryshme. Me portollambe te zakonshme. Shume praktike dhe e nevojshme per shtepite apo bizneset tuaja. Fuqia: 40W. Pervec ndricimit te forte dhe te qarte, kjo llambe gjithashtu kursen energjine 90% me shume se llambat normale, duke e bere keshtu nje llambe te vecante.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.