;

Llambe LED Me Muzike

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Led me Bluetooth dhe muzike ne forme ventilatori me flete. Bejeni ambientin tuaj te duket shume i vecante dhe te behet per ju vendi me i preferuar per t’u qetesuar edhe relaksuar. Llamba eshte e perbere nga nje telekomande e cila ju ndihmon qe te nderroni ngjyren e llambes suaj sa here te deshironi si edhe te vendosni muziken qe keni lidhur me paisjen tuaj elektronike me ane te bluetooth, si edhe te vendosni per vellimin e zerit. Altoparlanti i integruar i zërit me cilësi të lartë ju siguron nje muzike te qarte. Ajo ka ndricim 10 here me te forte se llambat e zakonshme. Kjo llambe instalohet lehte edhe vendoset shpejte ne perdorim. Mund te perdoret ne shtepi, hotele, salla organizimi apo ne ambiente te jashtme. Nje dizajn teper i vecante, fletet e se ciles mund te hapen ose mbyllen ne kende te ndryshme. Tensioni: 85-265V. Frekuence: 50 Hz. Fuqia: 60W.
Sasia
Raporto

Kodi: #76766

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe Led me Bluetooth dhe muzike ne forme ventilatori me flete. Bejeni ambientin tuaj te duket shume i vecante dhe te behet per ju vendi me i preferuar per t’u qetesuar edhe relaksuar. Llamba eshte e perbere nga nje telekomande e cila ju ndihmon qe te nderroni ngjyren e llambes suaj sa here te deshironi si edhe te vendosni muziken qe keni lidhur me paisjen tuaj elektronike me ane te bluetooth, si edhe te vendosni per vellimin e zerit. Altoparlanti i integruar i zërit me cilësi të lartë ju siguron nje muzike te qarte. Ajo ka ndricim 10 here me te forte se llambat e zakonshme. Kjo llambe instalohet lehte edhe vendoset shpejte ne perdorim. Mund te perdoret ne shtepi, hotele, salla organizimi apo ne ambiente te jashtme. Nje dizajn teper i vecante, fletet e se ciles mund te hapen ose mbyllen ne kende te ndryshme. Tensioni: 85-265V. Frekuence: 50 Hz. Fuqia: 60W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.