;

Llambe LED Me Muzike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Led me Bluetooth dhe muzike. Bejeni ambientin tuaj te duket shume i vecante dhe te behet per ju vendi me i preferuar per t’u qetesuar edhe relaksuar. Llamba eshte e perbere nga nje telekomande e cila ju ndihmon qe te nderroni ngjyren e llambes suaj sa here te deshironi si edhe te vendosni muziken qe keni lidhur me paisjen tuaj elektronike me ane te bluetooth, si edhe te vendosni per vellimin e zerit. Altoparlanti i integruar i zërit me cilësi të lartë ju siguron nje muzike te qarte. Ajo ka ndricim 10 here me te forte se llambat e zakonshme. Kjo llambe instalohet lehte edhe vendoset shpejte ne perdorim. Mund te perdoret ne shtepi, hotele, salla organizimi apo ne ambiente te jashtme. Tensioni: 220V. Frekuence: 50 Hz. Fuqia: 12 W. Versioni i Bluetooth: V3.0. Distanca e transmetimit: 10 metra.
Sasia
Raporto

Kodi: #76765

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe Led me Bluetooth dhe muzike. Bejeni ambientin tuaj te duket shume i vecante dhe te behet per ju vendi me i preferuar per t’u qetesuar edhe relaksuar. Llamba eshte e perbere nga nje telekomande e cila ju ndihmon qe te nderroni ngjyren e llambes suaj sa here te deshironi si edhe te vendosni muziken qe keni lidhur me paisjen tuaj elektronike me ane te bluetooth, si edhe te vendosni per vellimin e zerit. Altoparlanti i integruar i zërit me cilësi të lartë ju siguron nje muzike te qarte. Ajo ka ndricim 10 here me te forte se llambat e zakonshme. Kjo llambe instalohet lehte edhe vendoset shpejte ne perdorim. Mund te perdoret ne shtepi, hotele, salla organizimi apo ne ambiente te jashtme. Tensioni: 220V. Frekuence: 50 Hz. Fuqia: 12 W. Versioni i Bluetooth: V3.0. Distanca e transmetimit: 10 metra.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.