;

Tullumbace per Festa

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Tullumbace me nje dizanj te bukur nje ngjyresh per te zbukuruar tavolinat tuaja ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme. Ne forme klasike dhe cdo pako ka nga nje ngjyre te ndryshme, perkatesisht: roze, bojeqell ose te kuqe. Pako permban 100 cope. Permasat: 25cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tullumbace me nje dizanj te bukur nje ngjyresh per te zbukuruar tavolinat tuaja ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme. Ne forme klasike dhe cdo pako ka nga nje ngjyre te ndryshme, perkatesisht: roze, bojeqell ose te kuqe. Pako permban 100 cope. Permasat: 25cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.