;

Mbulese Divani Katersh

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese divani katersh, dimensionet: 235 x 300 cm. Ofron mbrojtje te gjithe divanit tuaj duke perfshire dhe krahet anesor nga njollat, flokët e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie, material cilesor poliester dhe elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Me dizenjo dhe ngjyra te ndryshme moderne dhe te bukura.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese divani katersh, dimensionet: 235 x 300 cm. Ofron mbrojtje te gjithe divanit tuaj duke perfshire dhe krahet anesor nga njollat, flokët e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie, material cilesor poliester dhe elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Me dizenjo dhe ngjyra te ndryshme moderne dhe te bukura.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.