;

Furce per lyerjen e mureve

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,790 Lekë (-45%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Furce per lyerjen e mureve. Projektuar per lyerjen e mureve, dyerve, dyshemese dhe siperfaqeve te tjera. Mund te lyeni kornizat e dyerve, pavazet e dritareve ose siperfaqeve te tjera te ngushta. Ideale per lyerjen e ambienteve te brendshme dhe te jashtme. Kurseni kohen duke lyer shpejt dhe shmangni rremujen, pikat e bojes dhe rrjedhjet ne dysheme, pllaka apo parket. Mund te perdoret per te mbuluar gervishtjet dhe njollat. E pershtatshme per cdo siperfaqe, te ashper ose te lemuar. Paketimi perfshin dhe nje shufer zgjatuese per te aksesuar edhe ato siperfaqe qe ju nuk i arrini dot, pjata mbajtese e bojes, si dhe 2 furca: 1 me permasa normale dhe tjetra me permasa me te vogla posacerisht per vendet apo cepat te cilat arrihen me veshtiresi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce per lyerjen e mureve. Projektuar per lyerjen e mureve, dyerve, dyshemese dhe siperfaqeve te tjera. Mund te lyeni kornizat e dyerve, pavazet e dritareve ose siperfaqeve te tjera te ngushta. Ideale per lyerjen e ambienteve te brendshme dhe te jashtme. Kurseni kohen duke lyer shpejt dhe shmangni rremujen, pikat e bojes dhe rrjedhjet ne dysheme, pllaka apo parket. Mund te perdoret per te mbuluar gervishtjet dhe njollat. E pershtatshme per cdo siperfaqe, te ashper ose te lemuar. Paketimi perfshin dhe nje shufer zgjatuese per te aksesuar edhe ato siperfaqe qe ju nuk i arrini dot, pjata mbajtese e bojes, si dhe 2 furca: 1 me permasa normale dhe tjetra me permasa me te vogla posacerisht per vendet apo cepat te cilat arrihen me veshtiresi.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.