;

Paisje fitnesi

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Paisje fitnesi; Paisje fitnesi qe rrotullohet e dizenjuar posacerisht per te ndihmuar ne hollimin e belit, per stervitjen e kraheve dhe zones se vitheve; Mund ta merrni me vete kudo dhe mund te ushtroni ne cdo ambient: ne ballkon ose dhomen e ndenjes; Material plastik dhe litar lelastik; Me permasa 27.5 x 3.5cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #76301

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Paisje fitnesi; Paisje fitnesi qe rrotullohet e dizenjuar posacerisht per te ndihmuar ne hollimin e belit, per stervitjen e kraheve dhe zones se vitheve; Mund ta merrni me vete kudo dhe mund te ushtroni ne cdo ambient: ne ballkon ose dhomen e ndenjes; Material plastik dhe litar lelastik; Me permasa 27.5 x 3.5cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.