;

Mbajtese Frutash

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate. Per organizimin me te mire te kuzhines suaj. Material plastike me dizajn kaq te vecante me per t'i shtuar me shume bukuri ambientit tuaj. Ne ngjyre kafe me bezhe, te zeze dhe gri. Me permasa: 39 x 39 x 79cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate. Per organizimin me te mire te kuzhines suaj. Material plastike me dizajn kaq te vecante me per t'i shtuar me shume bukuri ambientit tuaj. Ne ngjyre kafe me bezhe, te zeze dhe gri. Me permasa: 39 x 39 x 79cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.