;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor. Dizenjuar per ta vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi. E perkyrer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Paisur me sensor qe ndjen levizjet. Kendi i ndricimit: 120 °. I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per t'u instaluar. Mund te vendoset ne lartesi deri ne 9 metra nga toka. Fuqia: 25W. Permasat e panelit solar: 18 x 27 cm. Permasat e lampes: 13.5 x 13 cm. Kapaciteti i baterise: 1500mah*2. Nr i dritave LED: 100 cope.
Sasia
Raporto

Kodi: #74458

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor. Dizenjuar per ta vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi. E perkyrer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Paisur me sensor qe ndjen levizjet. Kendi i ndricimit: 120 °. I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per t'u instaluar. Mund te vendoset ne lartesi deri ne 9 metra nga toka. Fuqia: 25W. Permasat e panelit solar: 18 x 27 cm. Permasat e lampes: 13.5 x 13 cm. Kapaciteti i baterise: 1500mah*2. Nr i dritave LED: 100 cope.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.