;

Friteze Gatimi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me nje dizanj praktik ideale per skuqjen e ushqimeve tuaja te preferuara si: patate, perime, mish apo peshk ne menyren me te thjeshte. Me koshin rrjete dhe enen e vajit te levizhme. Veshje e enes me material inoks i cilesise se larte. Kapaciteti: 1.5 liter, termostat i rregullueshme qe nuk lejon djegien e ushqimit. Kapak me filter per aromat. Mund te arrije temperaturen e skuqjes deri ne 190 ° C. Dimenionet: 20 x 23 x 21cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me nje dizanj praktik ideale per skuqjen e ushqimeve tuaja te preferuara si: patate, perime, mish apo peshk ne menyren me te thjeshte. Me koshin rrjete dhe enen e vajit te levizhme. Veshje e enes me material inoks i cilesise se larte. Kapaciteti: 1.5 liter, termostat i rregullueshme qe nuk lejon djegien e ushqimit. Kapak me filter per aromat. Mund te arrije temperaturen e skuqjes deri ne 190 ° C. Dimenionet: 20 x 23 x 21cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.