;

Loder formuese Kiddo Animal Junior

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Lodër formuese Kiddo, Animal Junior. Kodi: VP0916. Loder e cila zhvillon imagjinatën dhe shqisat krijuese, gjithashtu femijet tuaj do të argetohen pafund. Seti përmban 12 pjesë. I përshtatshëm për fëmijë 3+ vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #66329

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lego

Kontakt

Shperndaje

Lodër formuese Kiddo, Animal Junior. Kodi: VP0916. Loder e cila zhvillon imagjinatën dhe shqisat krijuese, gjithashtu femijet tuaj do të argetohen pafund. Seti përmban 12 pjesë. I përshtatshëm për fëmijë 3+ vjeç.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.