;

Friteze Me Ajer Haeger

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Haeger Modeli: HG-5286. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara si: patatet, mishi i pules e shume te tjera. Me gatimin pa vaj ju mund te konsumoni ushqimet me 80% me pak yndyre. Ajri i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade mundeson pjekje uniforme. Ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade. Gatimet mund te behen nepermjet 5 pogrameve te nxehtesise. Friteza kur arrin maksimumin e nxehtesise fiket ne menyre automatike. Ka nje baze kunder rreshqitjes Kohmates: 30 minuta. Kapaciteti: 4 liter. Fuqia: 1350 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Haeger Modeli: HG-5286. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara si: patatet, mishi i pules e shume te tjera. Me gatimin pa vaj ju mund te konsumoni ushqimet me 80% me pak yndyre. Ajri i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade mundeson pjekje uniforme. Ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade. Gatimet mund te behen nepermjet 5 pogrameve te nxehtesise. Friteza kur arrin maksimumin e nxehtesise fiket ne menyre automatike. Ka nje baze kunder rreshqitjes Kohmates: 30 minuta. Kapaciteti: 4 liter. Fuqia: 1350 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.