;

Friteze Me Ajer Haeger

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Haeger Modeli: 5295. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara si: patatet, mishi i pules e shume te tjera. Me gatimin pa vaj ju mund te konsumoni ushqimet me 80% me pak yndyre. Ajri i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade mundeson pjekje uniforme. Ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade. Kohmates: 30 minuta. Kapaciteti: 12 liter. Fuqia: 1800 W. Dimensionet: 30x30x36cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Haeger Modeli: 5295. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara si: patatet, mishi i pules e shume te tjera. Me gatimin pa vaj ju mund te konsumoni ushqimet me 80% me pak yndyre. Ajri i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade mundeson pjekje uniforme. Ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures nga 80 deri ne 200 grade. Kohmates: 30 minuta. Kapaciteti: 12 liter. Fuqia: 1800 W. Dimensionet: 30x30x36cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.