;

Grirese Ushqimesh

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Ushqimesh multifunksionale, dizenjuar per te grire hudher, dritherave, perime/fruta, djath etj. Tehe te mprehta per coptim perfekt, me fuqi 45W, kapaciteti: 250ml. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj. Tani mund te pergatisni salca, smoothie apo ushqimin e femijeve tuaj me vetem shtypjen e nje butoni. Punon me karikim.
Sasia
Raporto

Kodi: #66165

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese Ushqimesh multifunksionale, dizenjuar per te grire hudher, dritherave, perime/fruta, djath etj. Tehe te mprehta per coptim perfekt, me fuqi 45W, kapaciteti: 250ml. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj. Tani mund te pergatisni salca, smoothie apo ushqimin e femijeve tuaj me vetem shtypjen e nje butoni. Punon me karikim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.