;

Mixer dore Rosmarino Infinity

(0 Vleresime)

3,900 Lekë 4,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Mixeri i dores "Rosmarino Infinity", Kodi: VP1299, është një pajisje thelbësore për përzierjen e ushqimeve të ndryshme në kuzhinë. Me prekjen e një butoni, ju do të arrini strukturën e përsosur të supave, salcave dhe përbërësve të tjerë për vaktet tuaja. Me 2 shpejtësi mund të përgatisni 2 struktura të ndryshme përzierjeje. Mikseri është ideal për përgatitjen e ushqimit për fëmijë, por edhe smoothie te ndryshme. Forma ergonomike dhe dizajni minimalist në të zezë dhe çelik inox do të kënaqin të gjithë dashamirët e elegancës në kuzhinë. Me një tas përzierje 700 ml dhe shkallë matëse. Fuqia: 600W.
Sasia
Raporto

Kodi: #65936

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mixeri i dores "Rosmarino Infinity", Kodi: VP1299, është një pajisje thelbësore për përzierjen e ushqimeve të ndryshme në kuzhinë. Me prekjen e një butoni, ju do të arrini strukturën e përsosur të supave, salcave dhe përbërësve të tjerë për vaktet tuaja. Me 2 shpejtësi mund të përgatisni 2 struktura të ndryshme përzierjeje. Mikseri është ideal për përgatitjen e ushqimit për fëmijë, por edhe smoothie te ndryshme. Forma ergonomike dhe dizajni minimalist në të zezë dhe çelik inox do të kënaqin të gjithë dashamirët e elegancës në kuzhinë. Me një tas përzierje 700 ml dhe shkallë matëse. Fuqia: 600W.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.