;

Varese muri

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Varese muri e vecante e cila mund te vendoset dhe ne kend 90 grade. Perfekte per te organizuar aksesoret ne kuzhine, tualet apo ne cdo ambjent tjeter ne shtepine tuaj. Shume funksionale. Material plastik dhe shume e qendrueshme, e cila mund te montohet shume thjeshte me ane te ngjiteses ne mure apo pllaka. Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme: roze, bojeqell, gri dhe te zeze. Permasat: 36 x 6 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #65921

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Varese muri e vecante e cila mund te vendoset dhe ne kend 90 grade. Perfekte per te organizuar aksesoret ne kuzhine, tualet apo ne cdo ambjent tjeter ne shtepine tuaj. Shume funksionale. Material plastik dhe shume e qendrueshme, e cila mund te montohet shume thjeshte me ane te ngjiteses ne mure apo pllaka. Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme: roze, bojeqell, gri dhe te zeze. Permasat: 36 x 6 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.