;

Shtypese multifunksionale

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtypese multifunksionale sherben per pergatitjen e hudhres,erezave apo frutave te thata mjaft lehte dhe pa harxhuar kohe. Eshte e perbere nga pjesa shtypese dhe nga bishti I cili ka nje gjatesi te pershtashme. Kjo shtypese ben qe ushqimi te mos i humbase vlerat ushqimore gjate shtypjes dhe te kete arome te plote. Pervec te tjerave ju gjithashtu mund te shtypni: dritherave, çajra te ndryshme, apo pilula. Strukture ergonomike. Shume e lehte ne perdorim. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe dizajn guri. Material plastike e forte e cilesise se larte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtypese multifunksionale sherben per pergatitjen e hudhres,erezave apo frutave te thata mjaft lehte dhe pa harxhuar kohe. Eshte e perbere nga pjesa shtypese dhe nga bishti I cili ka nje gjatesi te pershtashme. Kjo shtypese ben qe ushqimi te mos i humbase vlerat ushqimore gjate shtypjes dhe te kete arome te plote. Pervec te tjerave ju gjithashtu mund te shtypni: dritherave, çajra te ndryshme, apo pilula. Strukture ergonomike. Shume e lehte ne perdorim. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe dizajn guri. Material plastike e forte e cilesise se larte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.