;

Mbajtese Sapuni

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese sapuni me nje dizanj te vecante dhe dekorativ e cila kullon ujin tek pjesa e poshtme duke e mbajtur ambientin e paster dhe te thate. Material PP plastike, e qëndrueshme dhe eko-miqësore. Shtoni elegance ne tualetin tuaj. E disponueshme ne ngjyra te ndryshme. Dimensionet: 10 x 13 x 3.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #65914

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese sapuni me nje dizanj te vecante dhe dekorativ e cila kullon ujin tek pjesa e poshtme duke e mbajtur ambientin e paster dhe te thate. Material PP plastike, e qëndrueshme dhe eko-miqësore. Shtoni elegance ne tualetin tuaj. E disponueshme ne ngjyra te ndryshme. Dimensionet: 10 x 13 x 3.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.